Aki Endüstri | Kalite ve Güvenlik Adresi, Tesisat Taahhüt, Servis & Onarım

Jeneratör, Kompresör ve Ekipmanları, Havalı El Aletleri,

Endustriyel Temizlik Ürünleri, Yedek Parça, Otomasyon & Modifikasyon,

  • Türkçe
  • Englısh
Telefon : +90 258 361 13 33
whatsapp

Servis & Onarım

Ürün Kategorileri

Servis & OnarımAKİ ENDÜSTRİ; profesyonel teknik servis kadrosuyla 7/24 her marka vidalı, pistonlu ve dizel kompresörlerin teknik servis, arıza, periyodik bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

7/24 hizmet hedefiyle çalışıyoruz. Denizli içerisinden gelen arıza taleplerine en geç 2 saat, Denizli dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale ediyoruz.

Periyodik bakım ve onarım hizmetleri kompresörde ortaya çıkmış ya da çıkması muhtemel sorunları önceden saptayarak müdahale etmekteyiz.

Hızlı, güvenilir ve sizlerin memnuniyetine önem vererek sorunlarınızı çözmeyi hedefleyen teknik servisimiz, dürüst ve kaliteli hizmet sunar. Kompresörlerin her çeşitlerine bakım servisi sunan kompresör teknik servisimiz, vidalı, pistonlu ve turbo kompresörler için hizmet sunmaktadır. Vizyon olarak müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir ve teknik destek aşaması ve sonrasında da kaliteli hizmet vermek en temel kuralımızdır.

Ayrıca her marka kompresörlerin vida gruplarının tamir bakım ve revizyon işlemlerinin orijinal ve kaliteli malzemelerle yapılması çok önemlidir. Aki Endüstri servis, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini üretici tarafından belirtilen tekniklere uygun olarak yapmaktadır.

Vida gruplarının kapak kısımlarında bulunan hasarlar orjinaline uygun olarak tamir edilerek orjinal haline getirilebilmekte, yapılan işlemler materyalin metal cinsine uygun olarak yapılmaktadır.

Kompresörlerin düzenli bakımının yapılması verimlilik ve makinanın uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Ekonomik bakım hizmetleriyle işletmeleri kompresör arızalarından kaynaklanacak büyük zararlardan kurtaran Aki Endüstri Bakım Servisi her marka kompresör periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Pistonlu Kompresör revizyonlarının orjinal malzeme kullanarak  gerçekleştirilmesi, piston, sekman değişimi, biyel kolu yatak rulmanı değişimi krank değişimi silindir honlama gömlek çakma gibi işlemlerin garantili olarak yapılması tamir onarım hizmetlerinde en önemli noktalardan biridir.
Kullandığımız malzemelerin kalitesi ve teçhizatı ile işlemlerimiz garantili olarak gerçekleştirilmektedir.