Aki Endüstri | Kalite ve Güvenlik Adresi, Tesisat Taahhüt, Servis & Onarım

Jeneratör, Kompresör ve Ekipmanları, Havalı El Aletleri,

Endustriyel Temizlik Ürünleri, Yedek Parça, Otomasyon & Modifikasyon,

  • Türkçe
  • Englısh
Telefon : +90 258 361 13 33
whatsapp

Kompresör ve Ekipmanları

Ürün Kategorileri

Kompresör ve EkipmanlarıAki Kompresör  Dalgakıran Kompresör markasının satış ve servis yetkili distribütörüdür.

Güvenli kompresörler üretmek Dalgakıran için birincil önceliktir. Dalgakıran'ın kompresör güvenliği üzerine araştırma ve geliştirme çalışmaları, hem aktif, hem de pasif güvenliği göz önünde bulundurmaktadır. Insan davranışlarının analiziyle başlayan ve teknoloji geliştirmeyle devam eden bu çalışmalar. insanla makine ara yüzü ilişkinin geliştirilmesini amaçlamaktadır. Bunun sonucunda güvenli bir çalışma sağlanmaktadır. Dahası, kompresörün üretimine başlanması onaylanmadan önce yeni model prototiplerinin son derece sıkı güvenlik testlerinden geçmesi zorunludur. Tamamı CE Sertifıkasına sahip olan Dalgakıran ürünleri bu sertifika gereği, Makine Direktifi ile birlikte elektriksel olarak da LV (Low Voltagel) ve EMC (Electromagnetic Compatibility) gibi güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır. 

Dalgakıran, uluslararası standartlarda üretim yapabilme kapasitesi ve sektördeki esnek pazar taleplerini karşılayabilme gücü ile Ar-Ge projelerine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde basınçlı hava sektörünün gelişimine yön veren proaktif bir sisteme sahiptir. 

Dalgakıran ürünlerinin güvenilir. kaliteli, sağlam, verimli, çevreci olmasını hedefleyerek, uluslararası standartlar kapsamında ISO 9001:2008. ISO 14001:2005. OHSAS 18001:2007 ve ISO 27001:2013 denetlemeleriyle sürekli gelişim ilkesi ışığında müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 

Üretimin her aşamasında verimli ve kaliteli bir yapıyı benimseyen Dalgakıran, sürekli iyileştirme ile kaliteyi ön planda tutmaktadır. Yalın üretim anlayışı ile israfı ortadan kaldırmanın yanı sıra, üretim sistemini doğaya karşı saygılı kılar ve müşterilerin Dalgakıran ürünlerinin en yüksek kalite. güvenilirlik ve dayanıklılık standartlarına uygun olduğundan emin olmalarını sağlamaktadır. 

25 bin m2 kapalı alan üzerinde kurulu olan vidalı montaj. pistonlu montaj, pistonlu kafa imalat, basınçlı tank imalat hattı ve sac metal işleme tesisi, otomatik boya hatları, talaşlı imalat tesisleri ve sahip olduğu üretim kapasitesi ile Dalgakıran Türkiye'de ve bulunduğu yakın coğrafyada basınçlı hava sektöründeki en büyük entegre tesislere sahip olan firmalardan biridir. 
Dalgakıran Uretim Sistemi, just in time (JIT) üretim metodolojisi ile ihtiyaç kadar talebi yüksek standartlarda kalite ile hızlı bir şekilde üretmek ve istendiği zamanda doğru yere sevk etmek prensibi üzerine kurulmuştur. Bu anlayış, üretim hatlarında mümkün olduğunca çok miktarda üretimin sağlanması için, büyük ölçekli stoklar gerektiren geleneksel üretim sistemlerinden radikal bir kopuşu temsil etmektedir. 

DALGAKIRAN Basınçlı Hava Ekipmanları
İnvertörlü Direkt Akuple Vidalı Kompresörler, Depolu Vidalı Kompresörler, Kurutuculu Vidalı Kompresörler, Deposuz Vidalı Kompresörler,    
Portair Serisi Seyyar Vidalı Kompresörler, Scroll Kompresörler, Yağsız Vidalı kompresörler, Tek ve Çift Kademeli Pistonlu Kompresörler, Yüksek Basınçlı Pistonlu Kompresörler, Wave Serisi Marine Kompresörler, Booster Pistonlu Kompresörler, Pet Plus Serisi kompresörler,  Kompresör Opsiyonlu olarak (Su Soğutma, Isı Geri Kazanım, Isı Geri Kazanım (Harici Kit), Soft Start ve Isıtıcı opsiyonları da bulunmaktadır.   Hava Tankları 10-15-40 BAR, Basınçlı Hava Kurutucuları, Yüksek Basınçlı Hava Kurutucuları, Isısız Kimyasal Hava Kurutucuları, Modüler Isısız Kimyasal Hava Kurutucuları, Blower Purge Kimyasal Hava Kurutucuları, Devir Daimli (Termal Kütleli) Hava Kurutucuları, Dijital Scroll Hava Kurutucuları, Yüksek Basınçlı Hava Filtreleri, Flanşlı Filtreler, Su Separatörleri, Flanşlı Su Separatörleri, Steril Filtreler, Hopkalit Filtreler, Aktif Karbon Kulesi, Yağsızlaştırma Ünitesi,  PSA Azot Jeneratörü kompresör ekipmanları içinde bulunan ürün gruplarımızdır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.