Aki Endüstri | Kalite ve Güvenlik Adresi, Tesisat Taahhüt, Servis & Onarım

Jeneratör, Kompresör ve Ekipmanları, Havalı El Aletleri,

Endustriyel Temizlik Ürünleri, Yedek Parça, Otomasyon & Modifikasyon,

  • Türkçe
  • Englısh
Telefon : +90 258 361 13 33
whatsapp

Havalı El Aletleri

Ürün Kategorileri

Havalı El Aletleri1901'de Amerika Birleşik Devletleri'nde kuruluşundan bu yana Chicago Pneumatic, gerçek anlamda küreselleşti. Chicago Pneumatic, Amerika'nın simge yapılarının çoğunun inşasına yardımcı olmaktan şu anki uluslararası varlığımıza kadar, küresel erişimimizi oluşturmak için her zaman yerel hizmeti vurgulamıştır. Bugün, faaliyet gösterdiğiniz her yerde bizi bulacaksınız!

Chicago Pneumatic'te hedefimiz, araç bakımı, endüstriyel üretim ve inşaat sektörlerindeki müşterilerimize, özel olarak tahsis edilmiş ürün portföyü ve onaylı distribütörlerden oluşan güçlü bir ağ ile sınıfının en iyisi global hizmetler sunmaktır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi çözümleri sunarak, size ek değer katıyoruz.

Çalışanlarımız her yeni güne, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri araştırma, geliştirme, üretme ve sizlere sunma motivasyonuyla başlar. Hangi endüstride olursanız olun, işinizi geliştirmenizi istiyoruz. CP, üç ana segmente hizmet vermektedir: üretim, bakım ve yapım ve yıkım. Bu segmentlerin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için, kalite garantili, dayanıklı ürünlerden oluşan eksiksiz bir portföy sunuyoruz. Her zaman yüksek performansı garanti etmek için tüm CP mühendislik, üretim, teslimat ve satış sonrası süreçlerinde standart olarak sıkı testler ve kalite denetimleri uygulanmaktadır.

Chicago Pneumatic El Aletleri çok geniş bir skalada tasarlanmış yüzlerce havalı el aletini sunar: Darbeli somun sıkıcılar, cırcırlar, havalı tornavidalar, matkaplar, taşlamalar ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Yeni Chicago Pneumatic Endüstriyel El Aletleri katalogu, akaryakıt, gaz, petrokimya, rüzgar enerjisi, elektrik santralleri, maden ve inşaat sektörlerinde yoğun kullanılan bolting uygulamalarına yönelik hidrolik ekipmanların tamamını da içermektedir.

Pnömatik aletler (Pnömatik darbeli anahtarlar, Pnömatik tork anahtarları, Pnömatik cırcırlı anahtarlar, Pnömatik tornavidalar,Pnömatik matkaplar, Pnömatik taşlama motorları, Pnömatik zımpara ve cila makineleri, Pnömatik aşındırıcı aletler, Özel aletler, Pnömatik kesme aletleri, Pnömatik perçinleme aletleri)
Hava motoru çözümleri
Atölye ekipmanları (Kaldırma ekipmanı,Tekerlekli krikolar, Atölye presleri,Tork anahtarları,Takviye cihazları, Çalışma lambaları)
Kablosuz ve Elektrikli aletler ( Kablosuz darbeli somun sıkıcılar, Kablosuz tork anahtarları, Kablosuz matkaplar, Kablosuz taşlama motorları, Elektrikli cila makineleri
Hava hattı ağı,
Aksesuarlar
Hidrolik Cıvatalama Çözümleri sunmaktayız.